Projektowanie i Tworzenie Stron www

Dobra strona www to taka, która dla firmy zarabia. Pozyskuje nowych i utrzymuje obecnych Klientów. Buduje pożądany wizerunek firmy. Pozyskuje pracowników. Czym jest więc strona www Twojej firmy? Twoim wirtualnym, najczęściej odwiedzanym oddziałem firmy.

Jaka powinna być strona www?

Projektując stronę www musisz najpierw określić jakie oczekiwania masz wobec niej? Czy ma ona na celu sprzedaż produktów/usług? A może ma wpływać na wizerunek marki, który chcesz kreować? Najprawdopodobniej obie te rzeczy. A oprócz tego ma pomóc w rekrutacji pracowników jak i realizować szereg innych mniej lub bardziej istotnych celów Twojej organizacji.

Funkcjonalna

Interakcja z Twoją witryną powinna dostarczać pozytywnych doświadczen użytkownikowi. Powinna być ergonomiczna i użyteczna. Istotne informacje powinny być szybko dostępne i przystępnie podane.

Responsywna

Mobile First - prawdopodobnie już teraz większość użytkowników Twojej strony odwiedza ją z urządzeń mobilnych (smartphone), dlatego ważne jest dostosowanie jej do tych urządzeń. Z pomocą przychodzi responsywne projektowanie stron. W tworzonych przez nas stronach opieramy się na frameworku Bootstrap co gwarantuje poprawne wyświetlanie na wszelkich ekranach niezależnie od rozdzielczości.

Zoptymalizowana

Zanim wydasz majątek na pozycjowanie swojej strony zastanów się czy jest zoptymalizowana pod kątem SEO. Jeżeli nie, cały Twój wysiłek (i pieniądze) nie przyniesie efektu. SEO należy uwzględnić już na etapie projektowania witryny.

Efektywna

Pamiętajmy po co nam strona www! Strona musi być wstanie zrealizować cele stawiane przed nią w fazie projektowania. W 2design wiemy jak to zrobić!

Skorzystaj z naszej oferty na wykonanie strony www Twojej firmy.

Każda strona www zrealizowana przez nas zawiera System Zarządzania Treścią (CMS), jest zoptymalizowana pod kątem SEO, jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

Strona OnePage

700 zł

Idealna strona - wizytówka dla małych działalności. Wszystkie treści ujęte są na jednej stronie w czytelny i wizualnie efektowny sposób.

Strona www OnePage podgląd

Strona MultiPage

1 000 zł

Wielostronicowa witryna internetowa zawierająca wszystkie niezbędne dla Ciebie funkcjonalności.

Strona www MultiPage podgląd