Reklama Zewnętrzna

Pamiętaj "jak Cię widzą, tak Cię piszą". I to przysłowie doskonale odnosi się także do wizerunku firmy. Zadbajmy, aby Nasza identyfikacja wizualna była spójna wewnątrz firmy oraz na zewnątrz.

Banery Reklamowe, Siatki Mesha, Billboardy

2design Banery To tania forma reklamy lub znakowania firmy na zewnątrz. Łatwy montaż/demontaż także zachęca do skorzystania z tej formy reklamy.

szczegóły

Tablice Reklamowe, Tablice Informacyjne, Szyldy

2design szyldy, tablice informacyjne Jeśli chcemy, aby Nasi Klienci mogli łatwo do Nas trafić, a ludzie "z ulicy" dowiedzieli się przechodząc obok co robimy, to niezbędną formą reklamy jest szyld, tablica reklamowa.

szczegóły

Oklejanie Szyb, Witryn, Aut

2design oklejanie samochodów Identyfikacja wizualna to także spójność wizerunku firmy "na zewnątrz". Oklejone witryny czy auta powinny zawierać logo firmy, kolory firmowe oraz znaki szczególne identyfikacji wizualnej.

szczegóły

Roll Up’y, X-bannery

2design Rollup Jeśli często uczestniczymy w konferencjach, targach, prelekcjach to są to podstawowe formy promocji Naszej firmy. Łatwy montaż/demontaż, transport zachęca do używania roll upów czy x-bannerów.

szczegóły

Flagi Reklamowe, Flagi Firmowe

2design ulotki Jeśli chcemy, aby Nasze logo było doskonale widoczne w otoczeniu siedziby firmy, to doskonałą formą na jego ukazanie są właśnie flagi firmowe.

szczegóły