Druk

Pamiętaj, że "prowadzenie biznesu bez reklamy, jest jak puszczenie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy" (H.Stuart). Dokładnie tak! Reklama to podstawa sprzedaży. Chcąc sprzedawać musisz komunikować światu, co robisz, co sprzedajesz, dla kogo. Jedną z form komunikacji są druki reklamowe.

Ulotki Reklamowe, Ulotki Promocyjne, Ulotki Wyborcze

2design Druk - ulotki To niezastąpiona forma reklamy, jeśli w krótkim czasie mamy dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów, a nie chcemy ponosić sporych kosztów na reklamę.

szczegóły

Gazetki Reklamowe, Gazetki Promocyjne

2design Druk - gazetki Świetne narzędzie sprzedaży dla hurtowni, sieci handlowych. Produkty promowane w gazetkach mają większą szanse na sprzedaż.

szczegóły

Foldery Firmowe, Katalogi Produktów

2design Druk - katalogi Najczęściej wydawane są foldery/katalogi produktowe, w firmach które mają w miarę stały asortyment i można go pogrupować, opisać, itp.

szczegóły

Teczki Firmowe, Teczki Ofertowe

2design Druk - teczki Są niezbędnym materiałem promocyjno-biurowym, jeśli Nasi Klienci otrzymują od Nas dokumenty, oferty, itp. Ważny element identyfikacji wizualnej firmy.

szczegóły

Papier Firmowy, z Logiem, Do Faktur

2design Druk - papier firmowy Aby zachować identyfikację wizualną firmy, wszelkie dokumenty: oferty, faktury, pisma, itp. powinny być drukowane właśnie na papierze firmowym.

szczegóły

Notesy Firmowe z Logiem, Kołonotatniki, Planery

2design Druk - notesy Bardzo praktyczny gadżet firmowy, który będzie przydatny i pracownikom firmy jak i obdarowanym Klientom, kontrahentom.

szczegóły

Plakaty

2design Druk - plakaty Są najczęściej drukowane na wydarzenia, eventy masowe oraz na promocje sklepowe. Celem ich jest zakomunikowanie jak największej liczbie ludzi o wydarzeniu czy promocji.

szczegóły

Zaproszenia, Bony Podarunkowe, Vouchery

2design Druk - zaproszenia Zaproszenia, bony podarunkowe: Niezbędne jeśli organizujemy event, wydarzenie i chcemy zaprosić Naszych Klientów, kontrahentów. A bony jeśli chcemy, aby Nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z Naszych usług/produktów w odroczonym czasie, ale w określonej kwocie/postaci.

szczegóły