Ulotki Reklamowe

To niezastąpiona forma reklamy, jeśli w krótkim czasie mamy dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów, a nie chcemy ponosić sporych kosztów na reklamę.

Ulotki

Zlecenia realizujemy kompleksowo od A do Z. Stworzymy projekt graficzny ulotki, wydrukujemy je i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce. Najpierw jednak wspólnie opracujemy podstawowe założenia - co reklamujemy? Do kogo kierujemy przekaz? Ułożymy treści, dobierzemy grafikę i format ulotki. Stworzyliśmy już setki projektów, wydrukowaliśmy miliony ulotek ale każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny.

Bezpłatne doradztwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ulotek. Bezpłatnie doradzimy jaką formę, treść i grafikę powinna zawierać ulotka tak, abyś Ty osiagnął sój biznesowy cel.

Projekt graficzny ulotki

Nasze studio graficzne opracuje dla Ciebie indywidualny projekt graficzny ulotki, stworzony na Twoje potrzeby i realizujące Twój cel. Nie ma dóch takich samych firm dlatego też każdy nasz projekt jest niepowtarzalny.

Druk ulotek

Zajmujemy się drukiem wszelkich materiałów w tym ulotek w każdym formacie. Cena druku uzależniona jest od rodzaju papieru, formatu i wielkości zamówienia.

Informacje techniczne

Najczęściej drukowane formaty ulotek to:

  • ulotka DL - 99x210mm
  • ulotka A5 - 148x210mm
  • ulotka A6 - 105x148mm

Ulotki mogę być pojedyncze (nierozkładane), składane na pół lub składane na 3.

Najbardziej ekonomiczny papier stosowany do druku ulotek to 90, 115 lub 135g kreda błysk/mat.

Minimalny nakład 100 sztuk.

Przykłady

Ulotka Pojedyncza
ulotka pojedyncza (nieskładana)
ulotka składana na 2
ulotka składana na pół
>ulotka składana na 3
ulotka składana na 3