Reklama W Internecie

Bądź tam gdzie są Twoi klienci.

Obecnie 85% gospodarstw domowych w Polsce ma dostęp do Internetu!

Pomożemy Ci w promocji Twojej firmy w sieci.

Projektowanie stron www

2design projektowanie stron www Banałem byłoby powiedzieć, że strona www Twojej firmy to jej wizytówka w świecie. Warto jednak mieć świadomość, że dobrze zaprojektowana i wykonanana strona to podstawa do skutecznego, bezpośredniego pozyskania Klienta. Zanim pomyślisz o reklamie i pozycjonowaniu zastanów się czy Twoja firmowa strona jest na to przygotowana.

szczegóły

Fanpage na FB - Twoja Strona w Social Media

2design projektowanie stron www Social Media to nieodzowne narzędzie komunikacji Twojej firmy z Klientami. Zadbaj o nich. Dostarcz im wiedzy o Twojej firmie, komunikuj się z nimi. Przedstaw swoją firmę jako świetne miejsce pracy, w której pracują ludzie z pasją. Nie wiesz jak to zrobić? Zgłoś się do Nas. Zrobimy to za Ciebie.

szczegóły

Reklama w Google Ads

2design reklama w Google Ads Każdy z Twoich potencjalnych Klientów korzysta z produktów Google. Pozwól im się znaleźć! Reklama w wyszukiwarce to 100% efektywności. Reklama graficzna na dziesiątkach tysięcy serwisów zbuduje świadomość Twojej marki. Reklama na Gmailu dotrze do osób zainteresowanych Twoim produktem. Promocja w YouTube zbuduje zaufanie do Twojej firmy. Brzmi skomplikowanie? Skontaktuj się z Nami, opowiemy w szczegółach.

szczegóły

Reklama w Facebook Ads

2design reklama na facebooku Masz stronę na FB, ale kto oprócz Twoich znajomych i pracowników o niej wie? Czy jest sens poświęcać czas i pieniądze na posty i prezentacje produktów/usług, gdy nikt ich nie widzi? Pokaż się szerokiej społeczności będącej Twoją grupą potencjalnych Klientów.

szczegóły

Wizytówka Twojej Firmy w Google

2design reklama w Google Ads Daj się znaleźć dzięki usłudze "Google Moja Firma". Jest to profil Twojej firmy wyświetlany zarówno w wynikach wyszukiwania google jak i na mapach google. Ciekawy opis, prezentacja produktów i usług, aktualności z firmy - to wszystko może pozytywnie wpłynąć na ruch związany z Twoją firmą.

szczegóły